Aqua Zdrój, Wałbrzych
OFERTA ŚWIĄTECZNA RESTAURACJI
Ankunft
Abfahrt

OFERTA ŚWIĄTECZNA RESTAURACJI

23 November 2020

Dla wszystkich, którzy cenią klimat Świąt Bożego Narodzenia, a nie zdążą ulepić pierogów, czy usmażyć karpia.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a my postanowiliśmy ułatwić Państwu organizację przyjęć z nimi związanych i przygotowaliśmy zestaw tradycyjnych domowych potraw, które można u nas zamówić. Karp, pierogi, barszcz czerwony, uszka, tradycyjna sałatka jarzynowa – to tylko niektóre dania, których nie może zabraknąć na świątecznym stole.

Catering z naszej restauracji to ogromne ułatwienie w przygotowaniu świąt. Dzięki nam łatwiej skupić się na celebracji tego czasu i postawić na miłe spędzenie czasu z najbliższymi. Wiemy jak cenny jest czas i ile pracy musi włożyć każda gospodyni domowa, aby na sam koniec dnia móc spokojnie usiąść. Z naszą pomocą nie będzie trzeba już spędzić wielu godzin na zakupach, a później na gotowaniu.

Najlepsze tradycyjne dania wigilijne, doskonałe świąteczne potrawy, wyborne menu, polskie smaki – to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie przygotowanej specjalnie na Święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do składania zamówień na nasz wyborny catering świąteczny.

Zamówienia na dania wigilijne i świąteczne na wynos przyjmujemy

pod numerem telefonu: 728 659 180 adresem mailowym: restauracja@aqua-zdroj.pl. oraz na miejscu w Restauracji Aqua-Zdrój, ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych Potrawy odbierać można w naszej restauracji do dnia 24.12.2020 (w dniu 24.12.2020 do godziny 13:00)

Dostawy na wskazany adres według następujących stawek:

– Szczawno-Zdrój, Wałbrzych Biały Kamień – 3 zł,

– pozostałe dzielnice Wałbrzycha – 5 zł,

– minimalny koszt zamówienia przy dostawie – 50 zł,

– przy zamówieniu powyżej 100 zł – DOSTAWA GRATIS.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce OFERTA ŚWIĄTECZNA

Siehe auf der Mappe
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen