Aqua Zdrój, Wałbrzych
NOWA JAKOŚĆ ŚNIADAŃ w hotelowej restauracji
Przyjazd
Wyjazd

NOWA JAKOŚĆ ŚNIADAŃ w hotelowej restauracji

22 listopada 2019

Dbając o jak najwyższą jakość świadczonych usług stale podnosimy sobie poprzeczkę, aby Państwa pobyt w naszym hotelu był miłym wspomnieniem przed ponowną wizytą w Aqua Zdroju.
 

W restauracji hotelu Aqua - Zdrój podajemy śniadania w formie bufetu szwedzkiego. W ostatnim czasie rozbudowaliśmy go o kolejne elementy, chcąc tym samym zapewnić każdemu Gościowi szeroki wybór produktów, z których każdy może skomponować śniadanie według swojego gustu.

Oprócz standardowego asortymentu serów i wędlin, jogurtów, świeżo wypiekanego pieczywa, świeżych i suszonych owoców, jaj, ciast, croissantów, muesli, zapewniamy dania na ciepło, w tym 3 dania wegetariańskie oraz 3 dania dla osób jedzących mięso. Oddajemy do dyspozycji Gości wyciskarkę do warzyw i owoców, aby każdy mógł sam skomponować według własnego upodobania świeży sok. Dzięki dostępności gofrownicy każdy może samodzielnie przygotować gofra z ulubionymi dodatkami.

Świeżo mielona kawa z ekspresu dopełni całości.

Zapraszamy.
 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij