Aqua Zdrój, Wałbrzych
, Wałbrzych
Przyjazd
Wyjazd

Centrum odnowy

Sanus per aquam, czyli zdrowy przez wodę – nic nie mogłoby lepiej opisać naszego obiektu. Do korzystania z kompleksowych usług centrum zachęcamy zarówno klientów indywidualnych jak i sportowców.

W ofercie Odnowy Biologicznej i SPA znajdziecie Państwo kąpiele: perełkowe, solankowe oraz borowinowe. Dopełnieniem naszej oferty jest szeroki wachlarz masaży z elementami aromaterapii: klasyczny, sportowy, relaksacyjny, bańką chińską oraz masaż gorącymi kamieniami.

Dział rehabilitacji wyróżnia się kompleksowym podejściem do klientów, ścisłą współpracą lekarzy, fizjoterapeutów i specjalistów innych dziedzin medycznych. Stawiamy na trafną diagnostykę i skuteczną terapię indywidualną wg nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych (Terapia Manualna, PNF, Koncepcja Bobath, Kinesiotaping, Terapia Tkanek Miękkich).

Skierowana jest do klientów z problemami ortopedycznym, neurologicznymi, neurochirurgicznymi, bólowymi oraz dla sportowców, którym zależy na trafnej diagnozie, skutecznym leczeniu kontuzji i szybkim powrocie do treningu.

Oferta dla sportowców ukierunkowana jest na wypoczynek i regenerację po ciężkim treningu jak również pełny powrót do formy po kontuzjach. Naszym atutem jest połączenie na jednym obszarze obiektów do treningu sportowego, nowoczesnego sprzętu do fizykoterapii oraz dostępu do lekarza ortopedy i wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Na terenie całego obiektu stosujemy politykę „STOP PLASTIK”.

Siłownia AQUA ZDRÓJ

Ulokowana jest na powierzchni 400 m2 w klimatyzowanej, przeszklonej hali z pięknym widokiem na górę Chełmiec. Swoim obszarem obejmuje strefę kardio, strefę maszyn z regulowanym obciążeniem, strefę wolnych ciężarów, pomieszczenie do treningu personalnego oraz szatnie i zaplecza sanitarne. Jest to największa i najnowocześniejsza siłownia w regionie, która wyznacza nowe trendy jakości, estetyki i funkcjonalności – tworząc jednocześnie idealne warunki treningowe dla amatorów zdrowej i zgrabnej sylwetki oraz dla zawodowych sportowców.

Wszystkie sprzęty w naszej siłowni sygnowane są logiem amerykańskiej firmy Life Fitness – światowego lidera w branży wyposażenia siłowni i klubów fitness.

Na sprzęcie tej marki trenują m.in. drużyny NBA, NHL, armia i służby specjalne USA. Jest to też podstawowe wyposażenie znanych klubów piłkarskich i ośrodków lekkoatletycznych w Europie. Naszym klientom oferujemy nowoczesny sprzęt, miłą, profesjonalną obsługę, pomoc i porady instruktorów oraz opracowanie indywidualnych programów treningowych.

Treningi personalne to idealne rozwiązanie dla osób początkujących, które szybko i sprawnie chcą poprawić swoją sylwetkę bez narażania się na niebezpieczne kontuzje.

Nasze pokoje

Jednoosobowy
od 190 /noc
od 190 /noc

Pokój dla 1 osoby, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem. Pokój o powierzchni 20m2, z widokiem ...

Szczegóły pokoju

Jednoosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 1
Dwuosobowy
od 230 /noc
od 230 /noc

Pokój dla 2 osób, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu queen, składający się z pokoju głównego, przedsionka ...

Szczegóły pokoju

Dwuosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 2
Trzyosobowy
od 270 /noc
od 270 /noc

Pokój dla 3 osób, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem lub wanną. Pokój o powierzchni ...

Szczegóły pokoju

Trzyosobowy

  • Metraż: 27-33m2
  • Maks. osób: 3
Pokaż wszystkie

ul. Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij