Aqua Zdrój, Wałbrzych
, Wałbrzych
Przyjazd
Wyjazd

Konferencje w Aqua Zdrój

  1. Strona główna
  2. Biznes
  3. Konferencje w Aqua Zdrój

Naszym klientom oferujemy do wyboru dwie sale konferencyjne o zróżnicowanym wystroju i wyposażeniu w zależności od potrzeb.

Jedna z nich ulokowana jest w części hotelowej i przeznaczona jest dla 50 osób w układzie konferencyjnym ze stołami lub dla 100 osób w układzie kinowym. Zajmuje powierzchnię 106m2.

Dodatkowo można ją powiększyć do 150 osób w układzie konferencyjnym lub 250 w układzie kinowym. Sala ta wyposażona jest w sprzęt multimedialny HD z wysokiej jakości nagłośnieniem bezprzewodowym, umożliwiającym przeprowadzenie szkoleń, spotkań, prezentacji oraz telekonferencji w bardziej kameralnej scenerii. W bezpośrednim sąsiedztwie sali znajduje się bar oraz restauracja co stanowi nasz dodatkowy atut.

Nasza druga sala umiejscowiona jest w części sportowej. Jest to duża przestronna sala foyer, o powierzchni 313m2, przeznaczona dla 250 osób. Dodatkowym atutem jest przeszklona ściana z widokiem na całą arenę Hali Widowiskowo-Sportowej. Sala ta również wyposażona jest w system do prezentacji multimedialnych i nagłośnienie umożliwiające sprawne przeprowadzenie dużych konferencji czy spotkań.

Nasze pokoje

Jednoosobowy
od 220 /noc
od 220 /noc

Pokój dla 1 osoby, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem. Pokój o powierzchni 20m2, z widokiem ...

Szczegóły pokoju

Jednoosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 1
Dwuosobowy
od 320 /noc
od 320 /noc

Pokój dla 2 osób, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu queen, składający się z pokoju głównego, przedsionka ...

Szczegóły pokoju

Dwuosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 2
Trzyosobowy
od 420 /noc
od 420 /noc

Pokój dla 3 osób, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem lub wanną. Pokój o powierzchni ...

Szczegóły pokoju

Trzyosobowy

  • Metraż: 27-33m2
  • Maks. osób: 3
Pokaż wszystkie

ul. Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij