Aqua Zdrój, Wałbrzych
, Wałbrzych
Przyjazd
Wyjazd

Aqua Park

Darmowa dla gości, kryta Pływalnia Sportowo-Rekreacyjna przeznaczona jest zarówno dla osób pływających wyczynowo i rekreacyjnie w basenie sportowym,
jak i osób poszukujących zabawy i relaksu w zjeżdżalniach rurowych, saunie czy basenie rekreacyjnym, wyposażonym w liczne atrakcje wodne.

Basen sportowy o długości 25m i szerokości 16m oraz stałej głębokości 2m. Posiada 6 torów plus dwa skrajne. Jest oznakowany i wyposażony zgodnie z przepisami FINA, co umożliwia organizację zawodów pływackich o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Wyposażenie basenu rekreacyjnego umożliwia prowadzanie ćwiczeń rehabilitacyjnych i zdrowotno-rekreacyjnych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Obok basenu rekreacyjnego znajdują się również dwie sześcioosobowe wanny bąbelkowe jacuzzi.

Jedną z największych atrakcji parku wodnego są z pewnością trzy rurowe zjeżdżalnie wodne, w tym dwie klasyczne o długości 100 m i 60 m oraz jedna tzw. turbo slide o krótkim i stromym biegu długości 60m.

Dla najmłodszych brodzik z mini zjeżdżalnią, jeżykiem, kaskadą wodną i strumykiem oraz plażą z leżakami będzie znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Nasze pokoje

Jednoosobowy
od 220 /noc
od 220 /noc

Pokój dla 1 osoby, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem. Pokój o powierzchni 20m2, z widokiem ...

Szczegóły pokoju

Jednoosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 1
Dwuosobowy
od 320 /noc
od 320 /noc

Pokój dla 2 osób, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu queen, składający się z pokoju głównego, przedsionka ...

Szczegóły pokoju

Dwuosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 2
Trzyosobowy
od 420 /noc
od 420 /noc

Pokój dla 3 osób, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem lub wanną. Pokój o powierzchni ...

Szczegóły pokoju

Trzyosobowy

  • Metraż: 27-33m2
  • Maks. osób: 3
Pokaż wszystkie

ul. Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij