Aqua Zdrój, Wałbrzych
, Wałbrzych
Przyjazd
Wyjazd

Rehabilitacja PO COVID – owa

  1. Strona główna
  2. SPA
  3. Rehabilitacja PO COVID – owa

Zapraszamy na stronę Harmony Clinik Wałbrzych: https://www.harmonyclinic.com.pl/

oraz do kontaktu pod numerami telefonów :

 +48 781 933 933
(74) 306 70 26

Zadbaj o siebie i wspomóż swój organizm w powrocie do zdrowia. Nabierz sił, odpocznij i popraw wydolność organizmu z Harmony Clinic Wałbrzych w Aqua - Zdrój Wałbrzych.

W pakiecie zabiegów przygotowanych dla Was są:

TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA, o której zaletach już pisaliśmy J

 DRENAŻ LIMFATYCZNY, czyli kompresoterapia kończyn dolnych, która wspomaga przepływ limfy i krwi żylnej, zaburzony poprzez zmianę wzorca oddechowego i zmniejszenie aktywności ruchowej. Zabieg jest przyjemny w odczuciach, a po wyjściu z gabinetu doświadczyć można uczucia „lekkości nóg”.

TERAPIA INDYWIDUALNA Z TRENINGIEM ODDECHU polecana po przejściu  każdej choroby dolnych dróg oddechowych, w tym COVID19. Przebyte zakażenie Covid pozostawia po sobie usztywnienie tkanek klatki piersiowej. Indywidualne spotkania z terapeutą manualnym sprawią, iż ponownie będziecie mogli oddychać swobodnie, przywrócicie i wykorzystacie funkcje utracone podczas choroby i na nowo zaczniecie wykorzystywać możliwości uwolnionej z restrykcji klatki piersiowej.

 

 MASAŻ LECZNICZY jest idealną formą rehabilitacji po przejściu choroby ogólnoustrojowej, która pozostawia nasze tkanki miękkie w napięciu, powodującym często dodatkowe dolegliwości. Masaż leczniczy pozwala na regulację napięcia mięśniowo-powięziowego i ułatwia proces powrotu do sprawności.

 

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE polegające na aktywności fizycznej są najważniejszą formą  rehabilitacji, a zwiększenie jej poziomu głównym celem działań terapeutycznych. Podczas indywidualnych zajęć z fizjoterapeutą odnajdziemy funkcjonalne deficyty i przy pomocy odpowiednio dobranego treningu będziemy kierować organizm pacjenta do odzyskania utraconej wydolności i poprawy ogólnego stanu.

Poza ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy w powrocie do zdrowia z pewnością pomogą atrakcje hotelu tj. basen, saunarium (wliczone w cenę pobytu), możliwość wypożyczenia kortu do gry w squash-a oraz wspaniałe położenie w pobliżu szlaków pieszych krajobrazowych, rowerowych i góry Chełmiec.

Nasze pokoje

Jednoosobowy
od 220 /noc
od 220 /noc

Pokój dla 1 osoby, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem. Pokój o powierzchni 20m2, z widokiem ...

Szczegóły pokoju

Jednoosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 1
Dwuosobowy
od 320 /noc
od 320 /noc

Pokój dla 2 osób, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem typu queen, składający się z pokoju głównego, przedsionka ...

Szczegóły pokoju

Dwuosobowy

  • Metraż: 20m2
  • Maks. osób: 2
Trzyosobowy
od 420 /noc
od 420 /noc

Pokój dla 3 osób, skladający się z pokoju głównego, przedsionka oraz łazienki z prysznicem lub wanną. Pokój o powierzchni ...

Szczegóły pokoju

Trzyosobowy

  • Metraż: 27-33m2
  • Maks. osób: 3
Pokaż wszystkie

ul. Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij